Arama: Gelişmiş ]
Get Adobe Flash player

ÜYELİK

Üyelik: E-tedarik Merkezi , 2 farklı üyelik  içermektedir. Standart Üyelik, Profesyonel (PRO)  Üyelik.

Standart Üyelik: Bu üyelik profilinde firmalar bazı temel bilgileri (e-posta , tel gibi) doğru vermek durumundadır. Bilgilerin doğrulanmasına müteakiben üyelikleri başlatılır.

Bu üyelik profilinde firmalar ekte belirtilen tablodaki  adetlerde  alım ve satış ilanı verebilir, tüm ilanları görebilir, detaylarını inceleyebilir, diğer firmalarla sistem üzerinden mesajlaşabilirler, ancak ilanlara direkt başvuru yapamazlar. Firmaları, ürünleri ve ilanları takip listesine alabilirler ve böylece kolaylıkla bunları yönetebilir. Bu profildeki kullanıcılar kendilerini tedarikçi olarak alıcı firmalara sunamazlar. Sistemdeki mevcut  alım ve  ihalelerle ilgili bildirim alamazlar. Diğer firmalara ürün,  belge ve doküman açma talebinde bulunamazlar.

Profesyonel (PRO) Üyelik: Bu profildeki kullanıcılar Standart Üyelik hakların yanı sıra çok sayıda satış ilanı verme, kendisini tedarikçi olarak alıcı firmalara sunmak, tedarikçi taleplerini görme ve başvurma, mevcut sistemdeki alım ve ihalelerden haberdar olma ve sistemde yapılan e-ihalelere davet edilmek gibi haklara  kavuşmaktadır. Sistem üzerinden online yada  telefon ile canlı teknik destek imkanı da bu üyelerimize üyelikleri dahilinde sunulmaktadır.

e-tedarik müşterileri (ALICILAR ) :  E-tedarik Merkezi (ETM) içinde ayrıca  teklif alma ve e-ihale işlemlerini yapan büyük ölçekli bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar, tedarikçi aramalarını çoğu zaman sistemimiz üzerinden  yapmaktadırlar ve firmaların sistem içinde girdikleri profillere bakarak firmaları değerlendirmektedirler.  Bu nedenle sisteme kayıtlı olmanız ve profilinizin mümkün olduğunca doğru ve güncel bilgilerle dolu olması sizlere daha fazla sayıda müşteri kazandıracaktır.

Ayrıca, alım aşamasında  yüksek oranda  zaman ve maliyet tasarrufu sağlatan e-tedarik sistemi ile birçok kurumsal firma gibi sizler de alımlarınızı yapmak ve tedarikçilerinizi yönetmek istiyorsanız en kısa sürede bizimle temas geçinizi öneririz. Sizlere nasıl daha hızlı ve daha uygun fiyatlara istediğiniz standartlardaki ürün ve hizmetlerin alınabileceğini anlatalım.


Özellik (Yıllık)Standart PaketPro Paket
Ürün Ekleme10100
Katalog Ekleme325
Sertifika Ekleme525
Belge Ekleme1025
Mesaj Gönderme100500
Alım İlanı Ekleme1050
Satım İlani Ekleme025
Kampanya İlanı Ekleme025
Tedarikçi Arama İlanı Ekleme325

Üye değilseniz, şimdi ücretsiz üye olun!

Standart Üyelik ücretsiz olup, sadece kurumsal olarak üye olmak gerekmektedir. Profesyonel Üyelik (PRO Üyelik) Bedeli Yıllık KDV dahil 925 TL + KDV dir. Üyelik aşağıda belirtilen banka hesabımıza yapılacak EFT/Havale sonrasında aktif olmaktadır. Gönderimlerde firma adını ve gönderenin adını muhakkak belirtiniz.

Ödeme Banka Havalesi ile :

Firma Adı: Etedarik Bilişim Teknolojileri LTD.ŞTİ

Banka Adı: Garanti Bankası ViaPort / KurtKöy Şubesi

Hesap NO: 1089-6297138

IBAN NO: TR45 0006 2001 0890 0006 2971 38