Arama: Gelişmiş ]
Get Adobe Flash player
ANEL DOĞA ENTEGRE GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİ A.Ş.
E-ihale Endeksi  
Bilinilirlik Endeksi  
(36%)
İletişim & Adres Bilgileri
Telefon : 0262 352 2520
Faks : 0262 352 3240
Adres : Bağdat Cad. Uzay Çıkmazı. No:1 / Suadiye / Kocaeli
Web Site : www.aneldoga.com
Faaliyet Alanları  • Atık Değerlendirme Hizmeti
 • Hurda Değerlendirme Hizmeti
 • Geri Dönüşüm / Kazanım Hizmeti
Firma Diğer Bilgileri
Firma Tipi : Anonim Şirket
Kuruluş Yılı : 2003
Çalışan Sayısı :
Ürün eklenmemiş!
Katalog eklenmemiş!
Sertifika eklenmemiş!
Belge eklenmemiş!
İlan eklenmemiş!
Hakkında
Anel Doğa Entegre Geri Dönüşüm Endüstri A.Ş. 2003 yılında Türkiye'de ilk ve tek elektronik atık geri dönüşüm tesisi olarak kurulmuş olup Türkiye'nin ilk "entegre" geri dönüşüm tesisi olarak faaliyetlerine 30.000 m2 alan üzerinde devam etmektedir.

AnelDoğa Elektrikli ve elektronik cihaz, ömrünü tamamlamış otomobil, uçak ve aksamları, atık kablo, atık CRT geri dönüşümünün yanı sıra tehlikeli atık ara depolama, metal işleme, atık yönetim hizmeti, atık akümülatör geçici depolaması alanlarında faaliyet göstermektedir.

Türkiye'nin ilk ve tek entegre geri dönüşüm şirketi olan AnelDoğa, profesyonel ekibiyle Türkiye genelinde 600'ün üzerinde kurum ve kuruluşa "atık yönetimi" konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca laboratuvarlarında atık analizi hizmeti de sunan AnelDoğa Kocaeli, Bursa ve İzmir şubelerindeki faaliyetlerini T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onayıyla sürdürmektedir.

Firmanın detaylı bilgilerini görebilmek için üye olmanız gerekmektedir!Sistemde 4356 firma, 534 ürün, 242 ilan bulunmaktadır. Online kullanıcı sayısı : 28